PANASONIC HC-X1600E, must
HC-X1600E
 1 725.98 (koos km)
  • 4K UHD 3840 × 2160 60p videosalvestus
  • 24× optilise suumiga objektiiv (25–600 mm)
  • Hybrid O.I.S. stabilisaator & näotuvastusega autofookus
  • 3,5″ LCD-ekraan, OLED-pildiotsija & integreeritud ND-filter
  • 2 × SD-kaardipesa, HDMI väljund, XLR sisend & USB-C PD tugi
icon
Meie poolt heaks kiidetud
icon
Tasemel kvaliteet
Telli koju või astu läbi
  • 4K 10-bitine 60p jäädvustamine
  • Lainurk 25 mm objektiiv
  • Optiline 24× suum
  • Näotuvastusega automaatteravustamine/-säritus
  • HEVC 10-bitine jäädvustamine
  • Pika kasutusajaga aku
  • Kaks käsitsi teravustamise rõngast, USB-C PD tugi
Mitmekülgne 4K 60p videokaamera
Kompaktne korpus, millel on lainurk 25 mm* objektiiv, optiline 24× suum, 4K ülitäpne automaatne teravustamine ja muud funktsioonid, mis toetavad igat tüüpi videotootmist.
* 35 mm kaamera ekvivalent
Kompaktne 4K 60p videokaamera, loodud režissööridele
Seade paistab silma oma mobiilsuse ja kaasaskantavuse poolest, kaasasolev suure mahutavusega aku tagab 6 tundi ja 10 minutit pildistamist (60 Hz) ning kompaktne korpus arvestab pildistamisel täiustatud funktsioonide kaalutasakaalu.
Lainurk 25 mm* ja optilise 24× suumiga objektiiv
Objektiiv haarab 24× suurendusega võttevälja 25 mm* lainurgast kuni 600 mm* teleni. i.ZOOM saavutab 4K-režiimis 32× suurenduse ja FHD-režiimiga 48× suurenduse.
* 35 mm kaamera ekvivalent
4K täpne automaatteravustamine
HYBRID O.I.S.
Universaalne salvestusrežiim
* 59,94 Hz: 120 k/s, 50 Hz: 100 kaadrit sekundis