Hollyland Technology uuendas äsja oma MARS 400 (S) juhtmeta videoedastustoodete seirerakendust nii iOS kui ka Android süsteemidele.

HollyView on uhiuue liidesega rakendus, mille on välja töötanud Hollyland Technology oma MARS-seeria juhtmevabade videoülekandesüsteemide jaoks. See eristab MARS 400 seeria tooteid konkureerivatest toodetest. Rakenduse jälgimise funktsiooniga MARS-seeria toodetel saate nüüd oma telefoni ja tahvelarvuti abil hõlpsalt saavutada reaalajas kaugjälgimine.

Soodsa hinnaga võttekomplekti, 4 mobiilseadme ja 1 vastuvõtja (kokku 5 videoväljundi) abil saavad eri rollidega meeskonnaliikmed jälgida videopilti reaalajas. Ülimalt madal latentsusaeg võimaldab kõigil meeskonnaliikmetel teha tihedat koostööd ning umbes 120 m leviulatus võimaldab teil jälgida kaamerapilti kogu võtteplatsil.

Lisaks ülimadala latentsusega videosignaali monitoorimisele mobiilseadmetes toetab HollyView rakendus ka järgmisi funktsioone:

1. Auxiliary Focus

2. Zebra

3. Security Frame

4. False Color

5. Loading 3D LUT

Samuti on toetatud ka “Waveform”, “Brightness Histogram”, “Zoom”, “Mono Color” funktsioonid.

Hollyland jätkab investeeringute kaasamist HollyView rakenduse arendamisse, tuues rohkem lahedaid funktsioone, mis vastavad videograafide ja filmitegijate vajadustele.