NANLITE Forza 500

Tootja:NANLITE

1 135.00 1 362.00 (KM-ga)

Kaubamärgi NanLite valgusti Forza 500 LED on monovalgusti tüüpi valgusti, millel on oma suurusega võrreldes silmapaistev valgusvõimsus. Valgustil Forza 500, mis kaalub ainult 2,6 kg, on COB LED moodul, et edastada 93350 luksi päevavalgusega tasakaalustatud 5600 K valgustemperatuuri ühe meetri juures. Samal ajal säilitab valgusti kõrge CRI/TLCI värviedastusindeksit (95/98), tagades täpse värviedastuse.

Kerge ja kompaktne konstruktsioon
Forza 500, mis kaalub ainult 2,6 kg, on loodud selleks, et eemaldada kõik ebamugavused suurte valgustitega reisimisel. See on piisavalt kompaktne, et mahuks enamike varustuse jaoks mõeldud kohvrite sisse.

Värvide täiuslikkus
Valguse eredus on oluline, kuid värvitäpsuseta läheb järeltöötluses palju aega ja raha kaduma. Valgusti Forza 500 CRI indeks on 98 ja TLCI indeks 95, mis tähendab, et võite enesekindlalt teha ülesvõtteid teadmisega, et värvide taasesitamine saab olema väga täpne.

Valgusmuunduri Bowensi stiilis kinnitus
Forza 500, mis kasutab peaaegu universaalset valgusmuunduri Bowensi stiilis kinnitust, on ühilduv väga paljude valgusmuunduritega. Sealhulgas, kuid mitte ainult kaubamärgi NanLite softboxide ja varjudega.

Praktilised efektid Forzaga, mille eelprogrammeeritud eriefektidega on lihtne omandada menüüsüsteemi kasutamist, on lihtne matkida valgusfoone, mille taasloomine võib tavaliselt olla keeruline. Nupuvajutusega saate matkida selliseid valgusfoone nagu välk, televiisori ekraan, välklamp ja vilkuv lambipirn.

Satelliitkontroll ja jõujaam
Madalama raskuskeseme ja hõlpsasti ligipääsetavate juhtimisseadmete tagamiseks on valgusti Forza 500 juhtpaneel, alalisvoolu adapter ning akuplaat ühendatud üheks satelliitüksuseks, mida on hõlpsasti võimalik riputada mis tahes valgustistatiivile. Satelliit on ka DMX ühenduspunkt, mis võimaldab valgustil Forza 500 kiiresti kohanduda mis tahes DMX-i juhitud keskkonnaga.

Energiavaru kõikjal
Valgustit Forza 500, mis sobib suurepäraselt kasutamiseks stuudios või võtteplatsil, on energiaga võimalik varustada kaasneva alalisvoolu adapteri või kahe 26 W V-kinnitusega akuga (ei sisaldu komplektis), et saaksite tööd teha mis tahes asukohas, olenemata elektri olemasolust.

Valmis kasutamiseks stuudios ja võtteplatsil
Valgustit Forza 500, millega kaasneb standardsuuruses 5/8-tolline keermega kinnitus, on võimalik kinnitada mis tahes standardse valgustistatiivi külge ja 330 kraadi pöörlev riputuskinnitus muudab hõlpsaks nurga seadistamise või valgusti riputamise stuudios lae külge. Tänu aktiivsele ja vaiksele ventilaatorile on valgustit Forza 500 võimalik mugavalt kasutada ka kõige helitundlikumates olukordades.

Pakendis on järgmised tooted:

 • NanLite Forza 500
 • 55-kraadine reflektor
 • Toitekaabel
 • Valgustistatiivi klamber
 • Kandekohver

Spetsifikatsioonid:

 • Heleduse muutmine: Dimmer
  Värvustemperatuur: 5600
  CRI: 98
  Mõõtmed (PxLxK): 330x225x140 (mm)
  Valgustatus (LUX): 93350 @ 1 meter
  LED kategooria: Stuudio, Fresnel
  Võimsus: 500
  Toiteallikas: AC / Battery DC 48 volt
  Kaal: 2700 (g)
  Valguse spekter: Daylight / fixed
  DMX: Jah
  Sisseehitatud aku: Ei

Laost otsas

Tootekood: FORZA-500 Kategooria: