OWC CFexpress Atlas Pro (Type B) R1700MB/s mälukaart

Tootja:OWC

99.08749.92

Kuluefektiivsed, kõrgeima kvaliteediga mälukaardid professionaalsete fotograafide kõige nõudlikumatele vajadustele ja professionaalsete filmitegijate kõige tavalisematele kasutusviisidele.

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Kulutõhus valik enamiku professionaalsete töövoogude jaoks *Profi kiirus: kuni 1500 MB/s kirjutamiskiirus ja 1700 MB/s lugemiskiirus, mis on mõeldud professionaalse sisu loojate kõige arenenumate kasutusviiside jaoks, sealhulgas kiireid RAW-pildiseeriaid ja suure bitikiirusega videosalvestust kuni 6K12.

 • Toetav: ühildub täielikult paljude DSLR- ja peegelkaameratega.
 • Vastab: vastab täielikult CFexpress Type B 1.0 ja 2.0 spetsifikatsioonidele.
 • Tõhus: 128 GB ja 256 GB mahutavus XQD-formaadis kaameratele, mis on uuendatud CFexpressi toetuseks.
 • Vastupidav: löögi-, paindumis-, löögi-, ESD-, UV- ja röntgenikiirguskindel.

Vaimne professionaalne jõudlus taskukohaseks tehtud Kui soovite CFexpressi B-tüüpi mälukaarti, mis vastab kõigile kõige tavalisematele professionaalsetele töövajadustele, on Atlas Pro CFexpress teie kulutõhus valik. Saate nautida fantastilist jõudlust kõige nõudlikumate fotoprojektide, sealhulgas vahepealsete spordi- ja loodusfotode jaoks. Jäädvustage kuni 6K suure bitikiirusega videot. Olenemata sellest, kas olete fotograaf, kes kasutab püsivara uuendatud XQD-kaamerat ja vajab vaid tagasihoidlikku salvestusruumi või olete filmitegija, kes kasutab uusimat kaamerat, on olemas optimaalse mahuga Atlas Pro CFexpressi kaart, mis vastab teie konkreetsele vajadusele.

Kvaliteet sisse = kvaliteetne väljund Tänu äärmiselt põhjalikule kvaliteedikontrollile võite töötada kartmatult, teades, et teie Atlas Pro CFexpressi kaart tagab laitmatu kiiruse ja andmete terviklikkuse, mida vajate, kui teil on vaid üks võimalus hetke jäädvustamiseks. Kvaliteet sisse, kvaliteet välja. Atlas Pro CFexpress on erinevus, mis muudab teie kõrgetasemelised töövood ja maksimaalsed kaamera seadistused kasutatavaks.

Profi kiirus Kuni 1500 MB/s kirjutamiskiirus ja 1700 MB/s lugemiskiirus reaalselt kõige arenenumate kasutusviiside jaoks, sealhulgas kiirete sarivõtete RAW-pildiseeriate ja suure bitikiirusega kuni 6K videosalvestuse jaoks.

Atlas Pro CFx 128GB Maksimaalne järjestikune lugemine 1700MB/s Maksimaalne järjestikune kirjutamine 1400 MB/s

Atlas Pro CFx 256GB Maksimaalne järjestikune lugemine 1700MB/s Maksimaalne järjestikune kirjutamine 1400MB/s

Atlas Pro CFx 512GB – 2.0TB Maksimaalne järjestikune lugemine 1700MB/s Maksimaalne järjestikune kirjutamine 1500MB/s

Kompaktsus Täielikult ühildub paljude erinevate DSLR- ja peegelkaameratega

Vastavus Vastab täielikult CFexpress Type B 1.0 ja 2.0 spetsifikatsioonidele.

Tõhus 128 GB ja 256 GB mahutavus XQD-formaadis kaameratele, mis on uuendatud CFexpressi toetuseks.

Tugevdatud Löögi-, paindumis-, löögi-, ESD-, UV- ja röntgenikiirguskindel.

Pildista, salvesta ja vaheta… igal pool Atlas Pro CFexpressi kaardid peavad vastu kõige karmimatele keskkonnaprobleemidele, sealhulgas röntgen- ja UV-kiirgusele, löökidele, kukkumistele ja äärmuslikele temperatuuridele. Mine edasi… pildista, salvesta ja vaheta täiesti rahulikult. Atlas Pro CFexpressi kaartide abil on teie töö – ja teie selg – hästi kaitstud.

Kelle jaoks see on mõeldud?

 • Kesktasemel spordifotograafidele
 • Keskmise tasemega loodusfotograafid/loomafotograafid
 • Üksikud profifotograafid / videoloojad, kellel on täiustatud võimekus
 • Filmitootmisfirmad

Milleks see on mõeldud?

 • Võitva mängu jäädvustamine selge detailiga
 • Freeze-frame seeriate loomine gepardist, kes jookseb saaki maha.
 • Branded, tohutute jälgijate mõjutajad, kellel on vaja luua oma kanalite jaoks täiustatud, professionaalse välimusega sisu.
 • Tootefotod

Tõde numbrites

 • Kuni 1500 MB/s kirjutamiskiirus
 • Kuni 1700 MB/s lugemiskiirus
 • Kuni 400MB/s püsiv kirjutamiskiirus

Suured teoreetilised jõudlusnumbrid on kindlasti silmatorkavad, kuid need on eksitavad, kui teie tööprotsess nõuab tegelikku kiirust. Seepärast võtame me lisaaega, et viia OWC välkmälulahendused läbi intensiivse jõudlustesti, ning jagame oma testimisseadistust ja parameetreid. Atlas Pro CFexpressi kaartide usaldusväärse tipptaseme (kuni 1500 MB/s kirjutamine, 1700 MB/s lugemine ja kuni 400 MB/s püsiv kirjutamiskiirus) tõepärane loetlemine määratleb meie pühendumuse “OWC erinevusele”, mis tagab, et need CFexpressi B-tüüpi kaardid tagavad jõudluse, millele te loodate.

Saage oma Atlas Ultra CFexpress kaartide maksimaalne jõudlus CFexpress-kaardi suurima jõudluse saavutamiseks on olulised üksikasjad. Kasutage ainult kvaliteetset CFexpress Type B mälukaardilugejat, nagu OWC Atlas FXR, mis on spetsiaalselt projekteeritud ja põhjalikult testitud, et tagada tõhus soojuse hajutamine, nii et teie mälukaart saavutab maksimaalse püsiva gaasivaba jõudluse.

Kui peate kasutama kaamerat või lugejat, mis ei hajuta soojust tõhusalt, on Atlas Ultra CFexpressi kaartidel sisseehitatud kaitse, mis vähendab automaatselt kiirust, et vältida kuumakahjustusi, tagades samal ajal ohutult käsitsetava temperatuuri.

OWC Atlas Ultra CFexpress mälukaart + OWC Atlas FXR lugeja Pärast intensiivseid koormusteste mitme täisvõimsuse tsükliga pakub Atlas FXR-lugeja endiselt püsivat püsivat 1400 MB/s lugemis- ja 1200 MB/s kirjutamiskiirust 650 GB Atlas Ultra CFexpressi kaardilt, säilitades samal ajal ohutu temperatuuri.

*OWC Atlas Pro CFexpress kaartide testimisel Ableconn PEX-CF106 PCI Express 3.0 x4 Host Adapter Card’ile Gigabyte Aorus Master X570 emaplaadil koos AMD Ryzen 9 5950X 4,9GHz protsessori ja 32GB RAMiga, Windows 10 Pro’ga, kasutades Crystal Disk Marki (1GB faili suurus), täheldati kuni 1500MB/s kirjutamise / kuni 1700MB/s lugemise tipptaset. Täheldati püsivat kirjutamiskiirust kuni 140 MB/s 128 GB kaardi puhul, kuni 300 MB/s 256 GB kaardi puhul ja kuni 400 MB/s 512 GB-2TB kaartide puhul. Jõudlus sõltub vastuvõtva riistvara, tarkvara, kasutuse ja kasutatud Atlas Pro CFexpressi kaardi mälumahust.

Atlas Pro CFexpressi 512 GB ja suurema mahutavusega kaarte soovitatakse 6K-videote salvestamiseks. *

Komplektis (1) OWC Atlas Pro CFexpress B-tüüpi mälukaart (1) Jewel Case 3-aastane OWC piiratud garantii