Sony NP-FZ100 asendusnutiaku Nitecore NFZ100, 2280mAh

Tootja:NITECORE

49.00 58.80 (KM-ga)

  • Uudne “nutikas” aku – jälgige aku seisu NNERGY mobiilirakendusega
  • Aku oleku jälgimine reaalajas
  • 2280mAh maht – kuni 500 kaadrit ühe laadimisega
  • Säilitusrežiim aitab pikendada aku eluiga
  • Sisseehitatud võimsuse tasakaaluahel
  • Ülelaadimise ja tühjenemise kaitse, pinge reguleerimine, lühisekaitse

Aku sobib kasutamiseks Sony A-seeria kaameratega. Aku mahtuvus on 2280mAh, mis vastab Sony OEM akule ja võimaldab täislaetuna teha kuni 500 fotot.

NITECORE NFZ100 on esimene nutikas kaameraaku, mida saate hallata otse oma nutitelefonist. Siduge NFZ100 oma iOS või Android telefoni mobiilirakendusega NNERGY. NNERGY võimaldab teil nutitelefonis reaalajas aku olekut jälgida, nii et saate kulutada rohkem aega pildistamisele ja vähem aega aku peale muretsemisele. Rakendus jälgib  aku järelejäänud tööaega, laadimisolekut ja eeldatavat täislaadimiseks kuluvat aega. Rakendus kontrollib ja vajadusel värskendab aku püsivara.

NFZ100 Smart aku säästab pikas perspektiivis teie aega ja raha. Sisseehitatud voolutasakaaluahel maksimeerib aku eluea ja laadimise kestuse. Teie kaamerat ja akut kaitsevad mitmed standardsed kaitsemeetmed, sealhulgas ülelaadimise ja tühjenemise kaitse, ülevoolu, ülepinge ja lühise kaitse. Kui akut ei kasutata pikema perioodi vältel, saab NNERGY äpi abil lülitada sisse säilitusrežiimi, mis tühjendab teie aku automaatselt 70% -ni, maksimeerides niimoodi selle eluiga.

TEHNILINE KIRJELDUS

Tüüp: laetav liitiumioonaku
Pinge: 7,2 V
Maht: 2280mAh
Energia: 16,4Wh
Sobib kaameratele: Sony α7 III, α7R III, α7R IV, α9 (ILCE-9), α9R, α9s
Mõõdud: 52x39x23mm
Kaal: 83g

Laost otsas

Tootekood: NFZ100 Kategooria: Silt:

Sulle võib meeldida ka…