OWC Cardreader Atlas USB-C Dual-Slot SDXC UHS-II

Tootja:OWC

96.58 117.83 (KM-ga)

Kompaktne kahe pesa SD-mälukaardilugeja, mis aitab professionaalsetel fotograafidel, filmitegijatel, DIT-töötajatel ja sisu loojatel töötada nutikamalt ja tõhusamalt.

 • Laialdaselt ühilduv: USB-C-ga varustatud Mac-, Windows- ja Linux-arvutite, iPadide ja Chromebookidega.
 • Tõhusalt kiire: Laadige kaks SDXC UHS-II mälukaarti samaaegselt üle
 • 300 MB/s ühe kaardi kohta1
 • Reisimisvalmis: Bussitoitega integreeritud kaabel, mida saab ära peita, kui seda ei kasutata.
 • Töölauaarvutivalmis: Teine USB-C port pikema kaabli kasutamiseks stuudios/kodukontoris koos sisseehitatud kaitsega, kui see on kogemata ühendatud vooluvõrku.
 • Tasku suurusega: Suurus ja kaal nagu väike nutitelefon, et seda oleks lihtne kaasas kanda.
 • Turvaline: Kirjutamiskaitse lüliti takistab failide soovimatut kustutamist, kaardi vormindamist ja andmete kirjutamist mõlemasse pessa
 • Stabiilne: Libisemiskindlad kummist jalad hoiavad lugeja paigal koos OWC ClingOn toega, et kindlustada USB-C kaabel
 • Informatiivne: Eraldi valgusdioodid, mis annavad koheselt teavet iga pesa toite- ja aktiivsusoleku kohta
 • Täielik: OWC Atlas mälukaartide kasutamisel sisaldab Innergize™ tervise, jõudluse ja valdkonna uuendamise haldusvahendit.
 • Murevaba: 2-aastane OWC piiratud garantii
Tootekood: OWCTCDSDRDR Kategooria:

Kirjeldus

Loo rohkem. Oota vähem. Mugavalt: Kompaktne bussipõhine kahe pesa SD-mälukaardilugeja, mis aitab professionaalsetel fotograafidel, filmitegijatel, DIT-töötajatel ja sisuloojatel töötada nutikamalt ja tõhusamalt.

Tõsta oma tõhusust teise võimsusega: Teie töö nõuab, et žongleeriksite korraga mitme SD-kaardiga. Võib-olla kannate pulmades kaasas kahte kaamerakeret või teie kaameral on kaks SD-pesa, et tagada iga erilise hetke jäädvustamine. Et saada oma filmitöödel unikaalseid vaatenurki, kasutate multikaamera seadistusi. Või salvestate välise seadmega otseülekannet. Tõsta end Atlas Dual SD Readeriga kõige kõrgemale tasemele. Viies videomaterjali, fotosid ja heli kiiresti üle kahelt SDXC UHS-II kaardilt samaaegselt, vähendate sisselülitusaega poole võrra võrreldes ühe kaardilugeja kasutamisega. Bussi toitevõimega disain ja integreeritud kaabel, mis on kenasti alusele paigutatud, on Atlas Dual SD Reader mugavalt valmis kaasaskantavaks kasutamiseks USB-C-ga varustatud Macide, Windows-arvutite, iPadide ja Chromebookidega.

2X kiirem: Tõhus töövoog on hädavajalik, et maksimeerida oma loomingulist aega. Laadige andmeid 2X kiiremini Atlas Dual SD Readeriga ja alustage tööd oma sisuga kiiremini. See kompaktne lugeja “sööb” andmeid reaalselt testitud kiirusega üle 300 MB/s kahel kaardil samaaegselt, mis teeb kokku üle 600 MB/s ribalaiust. Nüüd saate tuhandeid fotosid kogusummas 250 GB üle kanda vähem kui seitsme minutiga võrreldes üle 14 minuti ühe pesa UHS-II lugejaga. Kui iga minut loeb, siis Atlas Dual SD Reader’i OWC Beyond Fast™ jõudlus teeb mõõdetava erinevuse, mida vajate projektide õigeaegseks elluviimiseks.

Jääge ohutuks ja informeerituks: Usaldusväärsus mängib suurt rolli targemas ja tõhusamas töötamises. Kirjutamiskaitse lülitiga saate vältida oma väärtusliku andmestiku juhuslikku ülekirjutamist/kustutamist või SD-kaardi ümbervormindamist kummaski pesa. Ja kui soovite rahulikult saada teavet mõlema pesa toite- ja aktiivsusoleku kohta, hoiavad eraldi valgusdioodid teid selgelt kursis.

Valmis, kuhu iganes su töö sind viib: Kuna Atlas Dual SD Reader on mõõtmetelt ja kaalult nagu kompaktne nutitelefon, saate selle hõlpsasti taskusse või varustuskotti pista. See muudab selle ideaalselt sobivaks koos sülearvuti või USB-C-tahvelarvutiga, et luua kerge, kuid võimas jäädvustamise ja redigeerimise lahendus. Tagasi stuudios või kodukontori töölaual võimaldab USB-C port koos OWC ClingOn toega, et kinnitada juba olemasolev pikem kaabel, paigutada Atlas Dual SD Reader kõikjale, kuhu soovite. Pole muret, kui ühendad selle kaabli kogemata toiteallikast USB-C porti…. Atlas Dual SD Readeril on sisseehitatud kaitse, et vältida ülepingestamist.

Suurim jõudlus ja usaldusväärsus: OWC Innergize on OWC toodete Capture to Completion ökosüsteemi esimene etapp, mis on loodud selleks, et viia professionaalsed fotograafid, videograafid ja sisuloojad sujuvalt töövoo kõrgeima jõudluse ja usaldusväärsuse tasemele. See OWC kohandatud rakendus on täielik tööseisundi, jõudluse ja välise uuendamise haldamise vahend, kui kasutatakse OWC Atlase mälukaarte koos OWC Atlase lugejate ja lugejaga varustatud toodetega.

Terviklikkus: Aja ja kasutustsüklite jooksul kulub välkmälu ära. Innergize kontrollib ja teatab järelejäänud kasutusaja protsendi. Nüüd saate töötada täieliku kindlusega, et teie OWC välkmälutoode on usaldusväärne.

Kirjutused, kustutused ja vormindamine võtavad mälukaartidele oma osa. Innergize puhastab ja taastab OWC mälukaartide välkmälu jõudluse, et saaksid igal kasutuskorral parimaid tulemusi.

Uuendused: Kui uued kaamerad või olemasolevate kaamerate püsivara uuendused võetakse kasutusele, ei pruugi need flash-mälukaartide ja -kettadega korralikult töötada. Innergize annab OWC mälukaartide kasutajatele võimaluse kiiresti uuendada oma püsivara kohapeal, et saavutada täielik ühilduvus, täiendavad jõudluse parandused ja veaparandused optimaalse töökindluse tagamiseks.

Üle 300 MB/s ülekandekiirus ühe SDXC UHS-II kaardi kohta samaaegselt, tuginedes testimisele OWC Atlas Dual SD Reader kahe Atlas Ultra V90 SDXC UHS-II kaardiga, mis on ühendatud USB-C 3.2 Gen 2 kaudu Gigabyte Aorus Xtreme Z690 emaplaadiga, millel on Intel i7 12700K 3,6 GHz protsessor ja 64 GB RAM, Windows 11 Pro’s, kasutades CrystalDiskMarki (1 GB faili suurus). Jõudlus sõltub vastuvõtva riistvara, tarkvara, kasutuse ja kasutatud meediakaartide kohta.

Spetsifikatsioonid:

 • Ühendused: Bus Powered
 • Mõõtmed (PxLxK) (mm): 80 x 80 x 23
 • Mälukaardi tüüp: SD
 • USB ühendus: USB Type C, USB 3.2
 • Kaal: 144