OWC Dock Thunderbolt 3 mini-Dock – 5 Port, 2 x HDMI, feat. 2 x HDMI 4K60, USB 3, USB 2, 1GB Network

Tootja:OWC

148.25 180.87 (KM-ga)

Selle 5-in-1 Thunderbolt 3 lahendusega saate ühendada kaks 4K-kuvarit, kaks USB-perifeerseadet ja ühendada Ethernet-võrku – kõik ühe kaabliga.

  • Vaata suuremat pilti: ühenda kahe HDMI 2.0 pordi kaudu kaks 4K kuvarit (pakkimata resolutsiooniga kuni 4096 x 2160 @ 60Hz).
  • Täielik voogedastus ette: HDCP 2.2 ühildub 4K UHD sisu vaevata voogedastamiseks.
  • Kuula kõike selgelt: toetab HDMI-täpset mitmekanalilist heli, näiteks LCPM, DTS ja Dolby Digital.
  • Turvaline ja stabiilne internetiühendus: üks Gigabit Ethernet port koos PXE Boot ja Wake-on-LAN toega asendab aeglase või ebausaldusväärse Wi-Fi ühenduse.
  • Kiire failiedastus: ühendage ühe USB 3 5Gb/s pordi1 kaudu kaasaskantav ketas, mälupulk või kaardilugeja.
  • Jääge laetud: laadige USB 3 pordi kaudu väikseid mobiilseadmeid, nagu juhtmevabad kõrvaklapid, nutikellad ja enamik nutitelefone.
  • Nautige mugavust: ühendage klaviatuur või hiir USB 2 pordi kaudu.
  • Võta kaasa kõikjale ja vahepeal: bussi toitevõimega nutitelefoni suurusega 4,9-untsine alumiiniumist korpus koos integreeritud 7,2-tollise Thunderbolt 3 kaabliga
  • Thunderbolt sertifitseeritud: ühildub macOS ja Windows masinatega
  • Murevaba: 2-aastane OWC piiratud garantii
Tootekood: OWCTB3MDK5P Kategooria:

Kirjeldus

Koge Thunderbolt’i parimaid omadusi: OWC Thunderbolt 3 mini dokk kasutab ära sülearvuti Thunderbolt 3 pordi kogu potentsiaali – kiire andmeedastus, kahe 4K-kuvari tugi ja väikeste seadmete laadimisvõimsus -, luues võimsate ühenduste keskuse. Maailma suurima Thunderbolt-seadmete tootja OWC järgib kõrgeimaid inseneri- ja tootmisstandardeid, seega võid Thunderbolt 3 mini Docki kasutada täie kindlusega selle ühilduvuse ja täpsuse suhtes. Owc Thunderbolt 3 Mini Dock Dual 4K

Näe, millest oled ilma jäänud: OWC Thunderbolt 3 mini Dock kasutab tõhusalt ära teie arvuti Thunderbolt 3 ribalaiuse potentsiaali (kuni 40 Gb/s), et toetada kahte 4K @ 60Hz ekraani ilma jõudluse mõjutamata. Muuda oma sülearvuti üksikekraan kolmekraaniliseks multipleksiks ja suurenda tootlikkust laiendatud või peegelrežiimide abil. Kogemused, kristallselge elujõuline 4K-video ja kõrgtruuliku heli mängimisel ning pakkimata video voogedastus suure tegevusega spordi ja filmide puhul. Täiuslikest pikslitest kuni sujuva voogedastamiseni – OWC Thunderbolt mini dokk aitab sul näha, millest oled seni ilma jäänud.

Ühendused on edu võti: Tänu USB 3 ja USB 2 pordile avab OWC Thunderbolt 3 mini doki maailma mugavuse ja funktsionaalsuse, kus iganes sa ka töötad. Kontrollida oma tööruumi täissuuruses klaviatuuri või hiirega. Varundage töö välisele kettale. Importige faile mälupulgast, kaardilugejast või optilisest kettast. Saatke faile printerisse. Laadige väikseid mobiilseadmeid. Tänu lisaühendustele on lihtne oma võimalustega sammu pidada. Owc Thunderbolt 3 Mini Dock Ethernet Stream Share Vooge, jaga ja ühenda kiiremini ja usaldusväärsemalt

OWC Thunderbolt 3 mini Dock on tõeliselt kohustuslik mobiilsete spetsialistide jaoks, sest see pakub Gigabit Ethernet-porti kiirema ja usaldusväärsema internetiühenduse jaoks. Nautige kiiret serveriühendust, katkematut allalaadimist ja usaldusväärset failiedastust, jättes samal ajal hüvasti häirivalt madala kvaliteediga Wi-Fi-ühendusega. Owc Thunderbolt 3 mini dokk Iphone’i võrdlus

Ole oma parimas vormis igal pool: Vaatamata oma tohututele töövoogude eelistele on OWC Thunderbolt 3 mini Dock piisavalt väike, et mahuks diskreetselt töölauale või mobiilseks kasutamiseks varustuskoti sisse. Kerge, bussiga alumiiniumist korpus ja selle 7,2-tolline tethered Thunderbolt 3 kaabel kaotavad tüüpilise doki eraldi ühenduskaabli ja toiteadapteri. Pole vaja midagi kaotada või unustada, ei pea piinlema, millist seadet oma pordipiiranguga masinast lahti ühendada, ei ole lisamahukust… OWC Thunderbolt 3 mini dokk võimaldab teil tõesti töötada parimal viisil igal pool.

Katkesta ühe klõpsuga: Ühenda mitu draivi turvaliselt lahti ühe klõpsuga. OWC Dock Ejector on loodud OWC riistvara- ja tarkvarainseneride poolt, et tagada kõigi andmete kirjutamine enne lahtiühendamist, säästes aega ja kaitstes andmete kadumise eest. See muudab teie raskelt teenitud töö kaotamise minevikku.

Komplektis: 

  • (1) OWC Thunderbolt 3 mini dokk koos integreeritud kaabliga
  • (1) OWC Thunderbolt 3 mini doki kiirjuhend
  • (1) OWC Thunderbolt 3 mini doki kasutusjuhend
  • (1) OWC Dock Ejector Macile ja Windowsile (tarkvara allalaadimine)
  • (1) OWC Dock Ejector’i kasutusjuhend
  • 2-aastane OWC piiratud garantii