OWC USB-C Travel Dock E

Tootja:OWC

74.92 91.40 (KM-ga)

Parim bus-powered 6-portiline minidokk, et ühendada, laadida, kuvada ja importida seadmeid teel olles. Umbes hokilitri suuruse ja kaaluga.

Päratu mobiilne ühenduvus peopesas: 6 porti: Maksimeeri oma mobiilset ühenduvust kahe USB 3.2 Type-A pordi, HDMI 2.0 pordi, SD-kaardilugeja, Gigabit Ethernet pordi ja USB-C voolu läbipääsu abil.

 • Kiire ja mugav: Ühendage kaasaskantav draiv, klaviatuur või hiir ühe USB 3 pordi kaudu1
 • Jääge laetud: Laadige väikeseid mobiilseadmeid, näiteks juhtmevabu kõrvaklappe, nutikellasid ja enamikku nutitelefone ühe USB 3 pordi kaudu2.
 • Vaata suuremat pilti: Ühendage HDMI 2.0 pordi kaudu kuni 4K resolutsiooniga kuvarid, telerid ja projektorid.
 • Parem ühendus: Hüvasti halva kvaliteediga, ebaühtlase Wi-Fi-ühendusega, ühendades selle Gigabit Ethernet-porti.
 • Võta oma tööd sisse: Kopeerige fotosid ja filme SD-kaardilugeja abil kiirusega kuni 312 MB/s.
 • Võimas võimalus: Bussitoitega või kasutage olemasolevat USB-C toiteadapterit, et pakkuda sülearvutile või muule seadmele kuni 100 W läbivoolu laadimisvõimsust3
 • Võta kõikjale kaasa: Kerge, peopesa suurune alumiiniumist korpus koos integreeritud USB-C kaabliga
 • Töötab kõigiga: Lisab pordid Macidele, arvutitele, tahvelarvutitele või telefonidele, millel on sisseehitatud USB-C või Thunderbolt 3 port.
Tootekood: OWCTCDK6P2SG Kategooria:

Kirjeldus

Parimad said just paremaks: Kui Ars Technica gadget-profid nimetasid OWC USB-C Travel Dock E “parimaks iPadi pistikupesa” ja “parimaks reisipistikupesaks”, arvasime, et meie töö on tehtud. Kuid me püüame alati teha parimat veelgi paremaks. Nii et kui tehnikakasutajad ütlesid, et nad soovivad oma reisidokile Ethernet-porti, oli nende soov meie käsk. Sama võrratu kiire andmesidejõudlus, läbilaskevõime ja mitmekülgsus nüüd koos Gigabit Ethernet ühenduvuse usaldusväärsusega! Tutvu 6-portilise OWC Travel Dock E’ga.

Mobile Life, Simplified: OWC USB-C Travel Dock E vähendab adapteri ja dongle’i vaeva, laiendades samal ajal teie ühendusvõimalusi kuue olulise pordiga: USB 3 Type-A, HDMI 2.0, SD-kaardilugeja, Gigabit Ethernet ja USB-C toiteühendus. Tänu integreeritud USB-C ühenduskaablile võimaldab kompaktne Travel Dock E muuta mis tahes koha – olgu see siis stuudio, klassiruum, koosolekuruum või kohvik – mobiilseks kontoriks. OWC Travel Dock E annab sulle võimaluse ühendada, laadida, kuvada ja importida soovi korral USB-C või Thunderbolt 3-ga varustatud arvuteid, tahvelarvuteid ja telefone.

Miski ei suru tootlikkust kiiremini maha kui aeglane, madala kvaliteediga Wi-Fi. Kuid OWC Travel Dock E ei lase sul niimoodi alla minna. Selle Gigabit Ethernet-port on tööstusstandardi järgi, nii et saad ühendada kõikjal kiire serveriühenduse, katkematu allalaadimise ja usaldusväärse failiedastuse.

Käepärane ja võimas: Erinevalt teistest minidokkidest, mis ohverdavad kasutatavuse, et jääda kaasaskantavaks, on OWC Travel Dock E raskekaaluline, lauaarvuti dokkidega sarnane. See kompaktne dokk on umbes jäähokimängija suurune ja kaaluga ning seda saab kasutada bussitoitega, kui teil ei ole juurdepääsu pistikupesale. Või ühendage lihtsalt USB-C toiteadapter Travel Dock E USB-C toitepordi külge, et laadida oma seadet teel olles kuni 100 W võimsusega.

OWC Travel Dock E ei ole lihtsalt üks ime. Selle kompaktse dokkeri ühe integreeritud USB-C kaabli abil saate:

 • Teha võimsat esitlust 4K HDMI ekraanil
 • Jagada, striimida ja surfata kiiresti ja usaldusväärselt kiiresti Ethernet-võrgu kaudu
 • Failide edastamine mäluseadmetega silmapilkselt
 • Laadige väikseid mobiilseadmeid, et neid saaksite kasutada teel olles.
 • Laadige fotosid ja filme otse meediakaartidelt SD-kaardilugejaga
 • Nautige sülearvutiga koos täissuuruses klaviatuuri või hiire mugavust