SAMYANG AF 35mm objektiiv F/1.8 Sony FE

Tootja:SAMYANG

344.08 412.90 (KM-ga)

Objektiiv oluliste hetkede jäädvustamiseks

Tootekood: F1214906101 Kategooria:

Kirjeldus

Sony kaameratele mõeldud uus valgusjõuline, kerge ja kompaktne fiksobjektiiv Samyang AF 35 mm F1.8 FE pakub mobiilsust ning mugavust paljudeks olukordadeks – igapäevased kaadrid, toidufotod, linnavaated, maastikud – kõik saavad kvaliteetselt jäädvustatud.

Paljud fotograafid peavad 35 mm objektiivi kõige mitmekülgsemaks. Kui te küsiksite professionaalselt fotograafilt, millise objektiivi ta üksikule saarele kaasa võtaks, oleks selleks tõenäoliselt 35 mm.

Sony täiskaadri sensoriga kaameratele loodud uus objektiiv täiendab Samyangi populaarset seeriat Tiny but Mighty (Väike, aga võimas) ja pakub lahtise F1.8 avaga silmapaistvat pildikvaliteeti kogu pildivälja ulatuses. Tänu vaiksele ning täpselt töötavale jälgivale autofookusele on selle objektiivi puhul tegemist suurepärase valikuga lisaks fotodele ka videovõteteks.

Tugev konstruktsioon

Objektiivis on 10 läätse jagatud 8 grupiks. Kaks asfäärilist ja kaks hübriid-asfäärilist läätse viivad eeskujuliku pildikvaliteedi tagamiseks moonutused miinimumini. 9 lamelliga diafragma loob ringikujulise bokeh-efekti ja kreemjalt hägustatud tausta.

Objektiiv ise kaalub ilma objektiivikorgi ja varjukita ainult 210 grammi ning selle läbimõõt on 65 mm ja pikkus 63,5 mm. Samyang AF 35 mm F1.8 FE peab tänu ilmastikukindlatele tihenditele vastu ka karmides võtteolukordades.

Objektiivi küljel olevale lülitile saab Samyangi doki abil omistada erinevaid funktsioone.

Kiire ja vaikne autofookus eeskujulikult toimiva jälgimisfunktsiooniga videovõteteks

Uue objektiivi täiustatud teravustamismootor suudab suuremat ja raskemat teravustavat läätsegruppi juhtida varasemast palju vaiksemalt ja täpsemalt. Kiire ja täpne teravustamine koos sujuvate üleminekutega ning ilma teravustamismootori tekitatava mürata on just see, mida tänased sisuloojad vajavad – fotod ja videod sama seadmekomplektiga ilma vahepealse ümberseadistamise vajaduseta.

Olulisimad omadused

  • Universaalne valgusjõuline objektiiv igapäevaste kaadrite, toidufotode, linna- ja maastikuvõtete jaoks.
  • Kerge ja kompaktne foto- ja videoobjektiiv.
  • Eeskujulik pildikvaliteet.
  • 9-lamelliga diafragma.
  • Vaikne ja kiire autofookus.
  • Kohandatav lüliti.